DEVELOPMENT AND COMPLIANANCE ENGINEER (35.-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte praxi například jako konstruktér/ka nových projektů? Chcete se podílet na procesu vývoje a získávat v této oblasti další zkušenosti? Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a tvorba technické dokumentace
  • řešení požadavků na výrobek v oblasti norem a certifikace
  • shromažďování podkladů o změnách produktu
  • spolupráce s kolegy ve vývojovém týmu

Co požadujeme?

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici např. ve výrobní společnosti
  • zkušenost s tvorbou technické dokumentace
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni – práce s textem a podklady

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • flexibilní pracovní dobu
  • TÝDEN dovolené navíc
  • možnost jazykových kurzů
  • vynikající dostupnost MHD
  • dotované stravování v místě práce
  • každoroční růst mzdy
  • zaškolení a podporu ve vzdělávání

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.