STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ – NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte již nějakou praxi v údržbě strojů a výrobních zařízení? Chcete zaměstnání, kde budete mít v každé době jistotu výplaty na svém účtu? Vyhovuje Vám práce na krátký/dlouhý týden? Tak pošlete životopis, nebo zavolejte a můžeme se domluvit.

Pracovní náplň

  • Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních zařízení
  • Plánování a realizace preventivní i havarijní údržby
  • Revize strojů a vedení příslušné dokumentace
  • Komunikace s externím servisem
  • Práce na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi na obdobné pozici (mechanik, údržbář, strojní zámečník...)
  • Manuální zručnost a znalost mechaniky
  • Navíc oceníme vyznáte-li se v elektru, hydraulice či pneumatice
  • Zkušenost se svařováním výhodou
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Šikovného kolegu s malou praxí rádi zaučíme

Co nabízíme?

  • Nabíráme i v této době, nástup možný ihned nebo domluvou
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Každé tři měsíce finanční bonus
  • Stabilitu a jistotu
  • Dobrou dopravní dostupnost
  • Práce na HPP přímo do kmene

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.