NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (FLEXIBILNÍ PRAC. DOBA)

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete nastartovat svou kariéru nebo jen získat novou příležitost? Baví Vás komunikace v německém jazyce? Umíte dobře ovládat MS Office? Chcete mít možnost profesního růstu a pracovat v mezinárodní a dynamické společnosti? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Komunikace a jednání s dodavateli
  • Analýza, zpracování a kontrola zadaných parametrů dle požadavku
  • Zpracování cenových nabídek, vyjednávání o ceně, podmínkách a dalších požadavcích
  • Prezentace výsledků a řešení vzniklých operativních problémů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Zkušenost s administrativou
  • Předchozí zkušenost v oblasti nákupu je pro nás velkou výhodou
  • Pokročilou znalost v ovládání MS Office
  • Znalost SAP a IT problematiky také velkou výhodou
  • Komunikativní povahu a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle seniority
  • 5 týdnů dovolené s možností navýšení
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu, kterou snadno skloubíte s osobním životem
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Místo pracoviště: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.