SENIOR SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

Máte dlouhodobé zkušenosti v kvalitě ve výrobním průmyslu? Dokážete řešit problémy dodavatelského řetězce ve více závodech v Evropě? Skvělé, reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • manažerovat problémy dodavatelského řetězce v rámci více závodů v Evropě
  • dle kvalitativních parametrů určovat problémy u konkrétních závodů
  • vést eskalační procesy, task forces napříč odděleními
  • sledovat industrializaci výrobku od vývoje do přechodu do sériové výroby
  • řešit určený problém jako je např. vybalancování vstupních linek, popřípadě jejich rozložení ve výrobě, vybavení apod. = zajistit výkon a kvalitu stávajících, nových dodavatelů dle požadavků výrobních závodů
  • přispívat k optimalizaci cílového panelu dodavatelského řetězce
  • reportovat výkonnost, finance dodavatelů

Co požadujeme?

  • praxi z obdobné pozice ideálně z mezinárodního prostředí
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé nebo pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů štíhlé výroby a jejich použití v praxi
  • povědomí o metodě TQM, Value Stream Mapping, Run Rate
  • zkušenost s 8D a PPAP

Co nabízíme?

  • 13. mzdu, bonusy, prémie, pravidelné navyšování mzdy
  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • kafetérii
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy

  • lokalita – v blízkosti Plzně