STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máš zkušenost s řízením projektů ve strategickém nákupu? Ovládáš anglický jazyk a chceš získat zajímavou pracovní příležitost? SKVĚLE, hledáme právě tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení projektů z oblasti nákupu
  • zajištění nákupu v souladu s časovým plánem a finančním rozpočtem
  • koordinace požadavků ze strany projektového týmu
  • reporting a prezentace výsledků společnosti
  • účast při výběrových řízení s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v rámci řízení projektů v oblasti nákupu – podmínkou
  • lepší středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • výborné vyjednávací, prezentační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • kafetérie
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Plzeňsko – 20 minut od Plzně