VÝROBNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste zkušeným vedoucím výroby? Máte rozsáhlou praxi v obrábění nerezové oceli? Chcete se přidat do týmu nadšených lidí? Jestli je vaše odpověď ano, pak je toto místo určeno právě Vám! VÝROBNÍ MANAŽER (60. – 80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za všechny výrobní procesy s nerezovou ocelí.
  • Komunikovat s technickým, prodejním a vývojovým oddělením.
  • Nastavení nejefektivnějšího způsobu výroby, doby trvání, nákladů spojené s výrobou.
  • Tvorba dokumentace.
  • Zajištění hladké výroby v požadovaném čase a předány do sériové výroby.
  • Výroba a doprava jsou prováděny včas.
  • Kontrola zásob surovin, polotovarů a hotových výrobků.
  • Koordinace všech oddělení, aby pracovaly nejúčinnějším a nejkvalitnějším způsobem.
  • Zaškolení operátorů a techniků, jak doma, tak v zahraničí.
  • Odpovědnost za rozpočet, investice, ziskovost a výdaje.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání strojírenství/technologie obrábění.
  • Zkušenosti s CNC soustruhy a obrábění nerezové oceli.
  • Znalost materiálů, provozů, řezných nástrojů, kalkulací nerezové oceli.
  • Minimálně 5 let zkušeností na pozici vedoucí výroby.
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Orientace na efektivitu, náklady, zákazníka a kvalitu.
  • Znát systémy a zařízení pro měření kvality.
  • Zkušenosti s nastavováním a správou procesů.
  • Řízení procesu nákupu, výroby, strojírenství, plánování a kvality.
  • Znalost MS Office, SAP, ISO kód atd.

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Závodní stravování zdarma.
  • Pojištění odpovědnosti hrazeno.
  • Vitaminové balíčky.
  • Team building akce.
  • Školení.
  • Účast na odborných veletrzích.
  • Firemní telefon, volaní a data zdarma.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.