SERVISNÍ TECHNIK - AUTOMATICKÉ DVEŘE

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi servisák tělem i duší? Máš zkušenosti se servisem automatických dveří a vrat na fotobuňku? Pak jsi pro nás ten pravý! Dostaneš plně vybavené auto i k osobním účelům, telefon a slušnou výplatu. Budeš se pak pohybovat v terénu přímo u našich zákazníků a věnovat se přímo servisu a oživení naší techniky. Zní to pro Tebe zajímavě? Neváhej a pošli CV na strouhalova@acjobs.cz!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • servis automatických dveří na fotobuňku
  • práce v terénu - výjezdy z domova
  • montáž a oživení techniky
  • komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • předchozí praxe v oblasti servisu automatických dveří či vrat NUTNOSTÍ
  • praxi v oblasti elektro
  • platná vyhláška 50/1978 sb. - stačí paragraf 5
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v terénu
  • práci pro stabilního zaměstnavatele
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • služební automobil i k osobním účelům
  • služební mobil i k osobním účelům
  • kompenzaci v případě mimořádných výjezdů
  • stravenky
  • důkladné zaškolení

  • Místo výkonu práce: Praha a okolí