SPECIALISTA LOGISTIKY

Máš praxi v oblasti logistiky ve výrobní společnosti a chceš se dále rozvíjet? Orientuješ se v ČSN normách a domluvíš se v základu anglicky? Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu nyní hledá do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY Přihlas se do výběrového řízení ještě dnes :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace toku materiálu ve firmě
  • plánování uskladnění dílců
  • návrhy a realizace layoutů
  • optimalizace materiálu
  • trvalé zvyšování efektivity v logistických procesech

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti logistiky ve strojírenství
  • znalost ČSN norem
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC: MS Office, SAP, CAD
  • komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • mezinárodní společnost se silným postavení na trhu
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 2 dny sick days
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • přátelské pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: okolí Kopřivnice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.