FINANCIAL CONTROLLER

Kalkulace, analýzy, ceníky, kalkulační systém ve výrobní společnsoti Vám není cizí? Hovoříte plynule anglicky, máte vystudovanou vysokou školu ekonomického zaměření a máte na podobné pozici již pár let praxe? Pak hledáme právě Vás! Hledáme zkušeného Production contollera pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost.

Pracovní náplň

  • Příprava kalkulací (prodejních, nákladových), transfer pricing, spolupráce s odděleními v rámci procesu cenotvorby
  • Zpracování pravidelných analýz, aktualizace ceníků
  • Spolupráce na interních auditech
  • Podílení se na rozvoji interních systémů - údržba a nastavení kalkulačního systému v AX2009 a NPS
  • Klíčový a hlavní uživatel controllingu AX2009
  • Podpora reportingu (příprava podkladů), investiční controlling (kalkulace návratnosti, podklady pro vlastníky jednotlivých CAPEX projektů)
  • Nastavování a dodržování pravidel 5S ve všech oblastech souvisejících s výkonem funkce

Co požadujeme?

  • VŠ - ekonomický obor
  • 2 – 3 roky na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost AJ na úrovni B2
  • Znalost MS office na vysoké uživatelské úrovni, zejména MS Excel
  • Znalost MS Dynamics výhodou
  • Znalost oceňování výroby a základní základní znalost účetních principů

Co nabízíme?

  • 13. mzda (roční bonus podle toho, jak se firmě daří)
  • HPP na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Docházkový bonus (1000,- i pro THP - bez nemoci, OČR apod.)
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování (výběr 7 druhů jídel)
  • Kurzy angličtiny (v pracovní době)
  • Akce pro zaměstnance - dětský den, den otevřených dveří, den rozamnitosti, help day