SPECIALISTA VÝROBY

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máš střední školu v oboru elektro? Chceš pracovat ve stabilní a mezinárodní automotive společnosti? Nevadí ti pracovat na směny? Máš šikovné ruce a analytické myšlení? Pak mi neváhej zaslat své CV! Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive hledá novou posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA VÝROBY

Pracovní náplň

  • opravy desek tištěných spojů a výměny komponent u jednotlivých produktů
  • analýza a návrh nápravných opatření u hotových produktů
  • záznamy o provedených opravách a analýzách
  • práce s dokumentací
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • vyhlášku 50/1978 §5
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • uplatnění pro ABSOLVENTY
  • stravenky a závodní stravování
  • dotovanou firemní dopravu
  • docházkové odměny
  • příspěvek na relaxaci, vzdělávání či dovolenou
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!