OBCHODNÍ MANAŽER - HUTNÍ MATERIÁLY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti na pozici obchodníka? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a hutní materiály jsou Vám blízké? Jste aktivní a máte tah na branku? Potom hledáme právě Vás! Dynamická česká obchodně výrobní společnost hledá do oblasti Zlínského a Jihomoravského kraje kolegu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - HUTNÍ MATERIÁLY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej firemních produktů
  • udržování stávajících obchodních vztahů
  • akvizice nových klientů – rozvoj svěřeného regionu
  • firemní prezentace
  • 1-2x týdně reporting ve společnosti (Přerovsko), jinak práce v terénu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou – technický obor výhodou
  • zkušenosti s prodejem
  • orientace v oblasti hutního materiálu
  • řp. sk. B
  • schopnost plánovat si práci, tah na branku
  • dynamická osobnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání pro firmu s dlouholetým a silným postavením na trhu
  • motivující finanční ohodnocení
  • automobil k osobním účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • stravenky

  • Práci v lokalitě Zlínského a Jihomoravského kraje