SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Orientujete se v principech štíhlé výroby a Vaše vzdělání je technického zaměření? Každodenní komunikace v anglickém je pro Vás samozřejmostí? Chcete mít možnost zavádět principy štíhlé výroby ve významné mezinárodní společnosti a být stěžejní postavou v oblasti zlepšování výrobních procesů? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní Automotive společnost, působící v okrese Liberec, hledá do svých řad kandidáty na pozici SPICIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Implementace metod štíhlé výroby
  • Zefektivňování výrobních procesů
  • Optimalizace rozložení výrobních linek
  • Úspora času a prostoru

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti z oblasti štíhlé výroby v Automotive
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití
  • Proaktivitu a silné analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • Dotované závodní stravování
  • Rehabilitace a masáže
  • Jazykové kurzy a zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce je okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!