ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ (30-38.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Máte svářečské zkoušky na CO2? Umíte číst v technické dokumentaci? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Výroba a úprava forem (převážně z oceli)
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zámečnické práce

Co požadujeme?

  • Znalost zámečnických prací
  • Svářečský průkaz CO2
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Vetší praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností od 30.000 Kč
  • Nástupní odměnu ve výši 20.000 Kč
  • Roční odměny
  • Závodní dotované stravování
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.