VÝVOJÁŘ EMBEDDED ELEKTORNIK

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Chcete se podílet na vývoji zcela nových ovládacích prvků? Máte zkušenosti s vývojem ATMel čipů? Dokážete navrhnout DPS a oživit? Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6? Pokud Vás baví práce a chcete přispívat k něčem co má smysl, a usnadňuje lidem život, pak jste pro nás Ti praví.

Pracovní náplň

  • Vývoj a realizace HW a SW.
  • Programování mikroprocesoru.
  • Návrh prototypových DPS.
  • Tvorba výkresové dokumentace.
  • Vypracování zkušebních protokolů.
  • Návrh testovacího SW + HW.
  • Spolupráce s konstrukcí.

Co požadujeme?

  • Praxe v programování SW pro mikroprocesory ATMel.
  • Znalost programu Eagle nebo obdobného programu pro návrh DPS.
  • Platná Vyhl. č. 50/1978 Sb. § 6.
  • Dobrá znalost programování v C/C++.
  • Samostatnost při návrhu a vývoje DPS.

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc.
  • Sick days.
  • Odborné, jazykové a zákonné školení.
  • Závodní stravování.
  • Pružná pracovní doba.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Sportovní a společenské akce.
  • Práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu.
  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.