TECHNOLOG 38.000-50.000 Kč

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

Máte vysokou školu v oblasti metalurgie nebo střední školu a k tomu delší praxi ve znalosti zpracování kovů? Zvládnete alespoň emailovou komunikace v anglickém či německém jazyce? Pokud ano neváhejte a zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Ráda Vám zodpovím Vaše případné dotazy.

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací se zákazníky
  • Vedení příslušné administrativy
  • Vytváření procesů a postupů
  • Provádění pravidelných kontrol dodržování postupů
  • Komunikace s výrobou, oddělením kvality a obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • Ideálně VŠ v oblasti technického směru (zpracování kovů, případně příbuzný obor)
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ - schopnost emailové komunikace
  • Velmi dobrou úroveň MS Office
  • Znalost procesů a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Nástupní plat dle zkušeností
  • Měsíční prémie
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky ve výši 85 Kč
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned
  • Pracoviště: Beroun

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.