TESTER NOVÝCH AUTOMOBILOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Hledáme testera do automotive prostředí. Máme otevřeno několik testerských pozic pro testování elektronických systémů v automobilech, kde budete mít možnost se podílet i na jejich vývoji. A čekáme právě na Vás! Pokud Vás zajímá, kam se posouvá automobilový vývoj a chcete se podílet na novinkách uváděných v nových automobilech, rádi se s Vámi setkáme! TESTER NOVÝCH AUTOMOBILOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Pracovní náplň

  • Testování řídících jednotek nebo asistenčních a komfortních systémů, případně prostředí pro ethernet ve voze
  • Řešení problémů na straně testů, případně řídících jednotek, testování elektronických jednotek a provádění specializovaných měření
  • Reportování výsledků testů, jejich analýza a spolupráce s konstruktéry
  • Řešení závad při uvádění do provozu nových funkcionalit testovacího prostředí

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo automobilové techniky
  • Orientaci v automobilové technice a obecné technické znalosti
  • Znalost funkcionality vozů a základní principy komunikačních směrnic (CAN, LIN aj.)
  • Praxi se síťovými protokoly
  • Ochotu ponořit se do práce a stát se expertem na komunikaci mezi řídícími jednotkami ve voze

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a flexibilní pracovní volno, které si stačí napracovat do 3 měsíců
  • Možnost získat specifické know-how našich projektů a možnost rozšířit si své znalosti školeními, které Vám uhradíme
  • Možnost pořídit si nový vůz za zvýhodněných podmínek
  • Ještě mnoho dalších benefitů od stravenek, přes benefitní body až po jazykové kurzy a další

  • Místo výkonu práce: Praha nebo Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.