QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

32000 - 43000 Kč

Uvažujete o změně zaměstnání a již máte nějaké zkušenosti v oblasti kvality nebo elektra? Zajímá Vás pozice, ve které byste hledal a vyhodnocoval problémy v kvalitě produktu, který znají a používají lidé na celém světě? Domluvíte-li se bez problémů anglicky a máte minimálně středoškolské vzdělání v technickém směru, tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte a odstartujte tím svou kariéru.

Pracovní náplň

  • Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti
  • Odstraňování možnosti poškození na lince a analýzy problémů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Komunikace s dodavateli a zlepšování dodavatelského procesu
  • Provádění procesních a zákaznických auditů
  • Spolupráce při zavádění nových projektů
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Ideálně alespoň 2 roky prxe na podobné pozici a ochotu učit se
  • Elektro vyhláška výhodou
  • Znalosti nástrojů řízení a plánování kvality
  • Zkušenost s elektrickými komponenty a zařízeními
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost z automotive výhodou

Co nabízíme?

  • Našlapaný benefitní systém
  • Moderní prostředí a vybavení
  • Pravidelně vyplácené bonusy
  • Podpora v odborném rozvoji
  • Reálná možnost a podpora v kariérním růstu
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek