PRACOVNÍK VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chcete zaměstnání kde se můžete posouvat dál? Jste manuálně zručný? V práci jste zodpovědný? Inzerát + Reakce = Práce. Pokud nejste spokojeni se svojí prací, tak změňte své reakce a odpovězte na inzerát :) Strojírenská firma, díky navýšení kapacit, hledá šikovné ruce na pozice: obráběč CNC soustruh - mechanik seřizovač obráběč kovů brusič svářeč expedient skladník

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC obráběcího stroje
  • Kontrola a měření vyrobených dílů
  • Spolupráce s úseky plánování, technologie a údržby
  • Dodržování bezpečnosti práce
  • Zpracování přidělené zakázky
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Praxi ve strojírenství
  • Vyučení ve strojírenství výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Chuť se zdokonalovat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Školení osobního rozvoje a pracovních dovedností
  • Možnost posunout se dál
  • Příspěvek na dopravu
  • Pitný režim zdarma, zvýhodněné závodní stravování
  • Zapůjčení chladící techniky a grilu pro Vaší párty

  • Místo výkonu práce : Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!