HR MANAGER

Máte zkušenosti s vedoucí či samostatnou pozicí na personálním oddělení? Hledáte pozici s primární zodpovědností za celou oblast lidských zdrojů? Chcete naplno využít anglický jazyk? Ano? Pak je tato pracovní pozice přímo pro Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes! Dynamická společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu Vám nabízí uplatnění Vašich dosavadních zkušeností na pozici: HR MANAGER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce s managementem společnosti při řešení personálních změn
  • komunikace se zaměstnanci, spolupráce se mzdovou účtárnou
  • zajištění bezproblémového průběhu náboru a adaptace nových zaměstnanců
  • odpovědnost za dodržování pracovně právní legislativy
  • tvorba koncepcí v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z výrobní společnosti - výhodou!
  • znalost zákoníku práce a pracovního práva
  • organizační schopnosti, orientaci na cíl a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.