PROGRAMÁTOR ROBOTŮ (JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ)

Máte středoškolské vzdělání technického zaměření? Domluvíte se bez větších potíží v anglickém jazyce? Zajímají Vás automatizační systémy a dokážete s nimi samostatně pracovat? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a opravy automatických systémů
  • Samostatné programování robotů
  • Vyvíjení softwaru pro roboty
  • Optimalizace výroby
  • Starost o příslušnou administrativu

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického zaměření
  • Alespoň 2 roky praxi v programování robotů
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Komunikativní znalost AJ, případně NJ
  • Schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení dle praxe + prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů
  • Rodinné volání
  • Postup v kariéře
  • Jistotu a stabilitu zahraniční firmy
  • Moderní zázemí
  • Nástup: ihned
  • Pracoviště: Frýdek-Místek

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.