VEDOUCÍ LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Chcete své zkušenosti s logistikou a plánováním výroby uplatnit ve stabilní nadnárodní společnosti? Ovládáte na pokročilé komunikativní úrovni anglický jazyk? Toužíte se seberealizovat a patřit do mezinárodního týmu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Jedna z nejvýznamnějších výrobních společností v kraji hledá pracovníka na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • operativní řízení na úseku plánování výroby a oběhu materiálu
  • vedení a monitoring práce týmu logistiků
  • koordinace nákupu materiálu
  • optimalizace plánování dodávek materiálu a plánu výroby
  • dohled nad komunikací s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe v oblasti logistiky nebo plánování výroby
  • znalost plánování výroby a toku materiálu
  • pokročilá znalost AJ
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, IS)
  • předpoklady k vedení týmu, organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci v týmu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj