ELEKTROTECHNIK TESTER

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Technici, elektrotechnici, chce zúročit své nabyté vědomosti a zkušenosti z oblasti elektroniky? Máte vystudované elektrotechnické vzdělání a baví Vás práce v tomto oboru? Nevadí Vám v začátcích práce ve směnném provoze? Rádi byste pracovali pro významnou nadnárodní společnost? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Pracovní náplň

  • Kontrola vyrobených produktů na testovacím zařízení
  • Práce se zkušebním software
  • Spolupráce s firmware a hardware vývojáři na nápravě zjištěných nedostatků
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Testování hotových výrobků (funkční testy, ICT, zátěžový test) – hledání závad a opravy vadných výrobků

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo ideálně vysokoškolské, vzdělání elektrotechnického směru
  • Všeobecný přehled o výrobě desek plošných spojů
  • Chuť se odborně vzdělávat
  • Orientace v technických výkresech
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Znalost elektrotechniky na střední úrovni
  • Znalos MS Office

Co nabízíme?

  • Přístup k nejmodernějším testovacím zařízením
  • Příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • 1 sickdays
  • Firemní jazykové kurzy v pracovní době
  • Za doporučení nového zaměstnance odměna 5.000 Kč
  • Motivující finanční ohodnocení, bonusy
  • Přístup k moderním technologiím
  • Možnost profesního růstu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu: Moravskoslezský kraj, Karvinsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.