SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

V plánování výroby máš již určité zkušenosti a troufáš si na pozici, kde budeš muset zajistit hladký průběh výroby, aby vše potřebné bylo včas na místě? Skvělé, tato pozice je přímo pro tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvoření výrobního plánu dle časového harmonogramu a jeho pravidelné aktualizování
  • Řešení problémů, které brání k dodržení plánu
  • Úzká spolupráce s výrobou a logistikou
  • Spoluúčast při řešení případných problémů ve výrobě
  • Reportování

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost a používání MS Excel
  • Anglický jazyk
  • Praxi z obdobné pozici ve výrobním prostředí

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Kafetérie
  • Nástup možný – IHNED

  • Místo výkonu práce: Tachovsko (cca 30 minut od Plzně)