TECHNIK SVAŘOVÁNÍ CO2

Neaktivní nabídka

27000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte zkušenost se svařováním plechů a nevadí Vám práce v třísměnném provozu? Jste svědomitý, pracovitý a vlastníte svářečský průkaz na CO2? Rád byste pracoval na pozici TECHNIK SVAŘOVÁNÍ v okrese Blansko? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis! Společnost se stabilním místem na trhu hledá pracovníka na pozici: Technik svařování CO2 (27 - 34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování plechů metodou CO2
  • Četba technické dokumentace
  • Vyrovnávání a úpravy svárů
  • Příprava materiálu a jeho kontrola
  • Práce v třísměnném režimu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti se svařováním
  • Platný svářečský průkaz MAG (135)
  • Manuální zručnost, ochota spolupracovat
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Bonusy za docházku
  • Možnost firemní stravování
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné tarify pro zaměstnance i rodinu
  • Bezproblémová dostupnost
  • Možnost vzdělávacích kurzů