MANAŽER/KA KANCELÁŘE MANAGEMENTU

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Hledáte samostatnou a různorodou práci, ve které můžete využít své organizační schopnosti a využívat anglický jazyk na denní bázi? V tom případě jste ideální kandidát/ka! Pro silnou mezinárodní společnost sídlící v Moravskoslezském kraji hledáme kandidáty na pozici OFFICE MANAGER (CZK 35 – 40 000).

Pracovní náplň

  • komplexní vedení kanceláře a zodpovědnost za její bezproblémový chod
  • poskytování administrativní podpory vedení společnosti
  • příprava podkladů pro jednání managementu a představenstva (agenda, zápisy atd.),
  • koncepční řešení svěřených projektů
  • příprava služebních cest pro vedení společnosti – zajišťování dopravy, letenek atd.
  • příprava právních podkladů a smluv

Co požadujeme?

  • VŠ (event. VOŠ) vzdělání v oblasti ekonomie nebo práva
  • 3 roky praxe na podobné pozici
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (nutnost využívání denně)
  • znalost polského jazyka výhodou
  • schopnost práce na PC (především velmi dobrou znalost práce v MS Office)
  • komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni, schopnost samostatného uvažování
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na další vzdělávání a penzijní připojištění
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Příležitost ke kariérnímu růstu
  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek