INŽENÝR PRO OCHRANU PRÁV DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste inženýrem a chcete jít směrem v kariéře, která se zaměřuje na ochranu práv duševního vlastnictví? Přihlaste se zasláním životopisu a získejte tuhle pozici přímo v Plzni!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spravování stávajícího portfolia patentů
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením, případné školení
  • monitorování trhu, vyhledávání a shromažďování informací o právech duševního vlastnictví (patenty, užitným vzorem apod.)
  • kontrolování a identifikování možného porušení duševního vlastnictví – nastavování opatření
  • kooperování se závody v jiných zemích
  • reportování mateřské společnosti o stavu duševního vlastnictví

Co požadujeme?

  • vystudovanou střední nebo vysokou školu technického směru nebo právní školu s praxí v technice
  • angličtinu na lepší středně pokročilé úrovni
  • zájem o procesy pro zajištění ochrany duševního vlastnictví
  • pracovat individuálně i v týmu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu, pravidelné bonusy a navyšování mzdy
  • práci přímo v Plzni, být členem vývojového týmu
  • každodenní využití angličtiny, jazykové kurzy zdarma
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

  • lokalita - Plzeň