CNC SOUSTRUŽNÍK/KARUSELÁŘ

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte praxi na soustruhu/karuselu a chcete pracovat ve stabilní společnosti, kde se budete podílet na výrobě zajímavých produktů, které putují do celého světa? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis! Vypisujeme výběrové řízení na pozici CNC SOUSTRUŽNÍK/KARUSELÁŘ.

Pracovní náplň

  • obrábění kusů
  • komunikace s dalšími pracovníky ve výrobě
  • samostatná kontrola kvality výsledného obrobku
  • základní údržba stroje

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • velmi dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • praxi v oboru
  • zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • další dny zdravotního volna navíc
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní bonusy
  • příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Olomoucko