OPERÁTOR DO VÝROBY - 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

23000 - 32000 Kč

Máte alespoň SOU technického zaměření? Nevadí Vám práce na směny a chcete mít volné víkendy? Chcete pracovat pro stabilního a zajímavého zaměstnavatele? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Práce se stroji
  • Opravy strojů
  • Ruční zajímavá montáž
  • Obsazujeme více pozic, záleží na Vašich zkušenostech

Co požadujeme?

  • SOU ideálně technického zaměření
  • Manuální zručnost a šikovnost
  • Ochotu pracovat na směny
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Plat 23.000-32.000 dle pracovního zařazení
  • Měsíční bonusy k výplatě
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dobré dopravní spojení z Prahy (20 minut dojezd)
  • Zajímavé a inspirativní pracovní prostředí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.