TECHNOLOG - STROJÍRENSKÁ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

Tradiční česká strojírenská společnost s mnohaletou tradicí hledá šikovného kolegu na pozici TECHNOLOG. Máš-li středoškolské vzdělání v technickém oboru a rád by ses věnoval tvorbě technologických postupů, pošli svůj životopis a udělej tak první krok pro získání nového a perspektivního zaměstnání.

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů pro výrobu
  • Zakázková výroba – práce na zajímavých a různorodých projektech
  • Úzká spolupráce s výrobním ředitelem a výrobou
  • Stanovení a optimalizace norem spotřeby materiálu
  • Příslušná administrativa a práce v interním informačním systému
  • Práce v jednosměnném provoze

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v technickém směru
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Znalost povrchových úprav nerezových materiálů a svařování (výhodou)
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Dobrou znalost práce na PC, využijete zkušenost s ERP systémem

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Podporu v odborném rozvoji
  • Příspěvek na dopravu
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo: Okres Pelhřimov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.