MISTR NA SMĚNY

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Umíte dobře vycházet s podřízenými a vedoucí funkce Vás nestresuje? Máte alespoň SOU technického zaměření? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení kolektivu na směně
  • Koordinace a příprava výroby
  • Plánování směn zaměstnanců
  • Úzká spolupráce se zásobováním výroby
  • Zodpovědnost za plnění plánu
  • Práce v třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU technického zaměření
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi s vedením výrobního týmu
  • Schopnost dobře si poradit s počítačem
  • Příjemnou, komunikativní a autoritativní osobnost

Co nabízíme?

  • Navýšení platu po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování/stravenky
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Super zaškolovací systém
  • Prima partu a spoustu firemní sportovních a kulturních akcí

  • Místo pracoviště: Brno jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.