PROJEKTOVÝ MANAŽER - STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Nabral jste již zkušenosti v klasické stavařině a nyní byste se chtěl rozvíjet v technologiích Clean room? Láká Vás oblast technického zařízení budov a domluvíte se anglicky nebo německy? Vše potřebné Vás naučíme! Staňte se součástí týmu v moderní společnosti s parádní atmosférou.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení a příprava projektu
  • tvorba a kontrola harmonogramu výstavby
  • vedení stavebního deníku
  • výběr subdodavatelů a jejich následná koordinace na stavbě
  • spolupráce s projektantem a s vedoucím pracovníkem na stavbách
  • komunikace se zákazníkem - v ČJ i AJ
  • kontrola práce na stavbách - cestování v rámci ČR 1-2 dny v týdnu, příležitostně zahraniční projekty

Co požadujeme?

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Alespoň krátká praxe v řízení zakázek
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • orientace v oblasti TZB (technické zařízení budov) a vzduchotechniky výhodou
  • výhodou znalost práce v MS Project
  • samostatnost a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • přátelské a moderní pracovní prostředí
  • komplexní a zajímavá práce, která Vás může posunout
  • možnost vycestování do zahraničí
  • firemní automobil pro pohodlné cestování na stavby
  • notebook a mobilní telefon
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • komplexní zaučení v potřebných specifikách

    Místo výkonu práce: okolí Nového Jičína