Frontend developer s Angularem

mzdové ohodnocení

Česká republika

Pro českou společnost hledáme frontenďáka co umí s Javascriptem a ovládá framework Angular.

Pracovní náplň

    Budete spolupracovat na projektu, který má vytvořit zcela nový informační systém pro sbírku zákonů a jiných právních dokumentů a plně digitalizovat složitý legislativní proces České republiky. Budete hlavně dělat na grafickém frontendu (editor, veřejný a neveřejný portál, desktop aplikace).

Co požadujeme?

    Hlavní pro nás je, abyste znali a měli zkušenost z programování webových aplikací, ovládali Javascript a Angular 8 a vyšší.
    Pokud budete mít zkušenosti i s monorepository, Nrwl(nx), rxjs, NgRx, Jest, Cypress je to výhodou.
    Taky abyste měli zájem o výsledný produkt a o to jak věci fungují. Mít vlastní invenci a schopnost číst a upravovat cizí kód.

Co nabízíme?

    Remote work není vůbec žádný problém.
    K platu máme i další bonusová ocenění.
    Různé společné výlety ať už sportovní (lyže, kola) nebo kulturní (divadlo, kino).

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.