OBSLUHA CNC – S UBYTOVÁNÍM

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

CNCčkaři, potřebujeme vás! Máte zkušenosti s obsluhou CNC frézky nebo soustruhu? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci a chcete pracovat ve společnosti, kde si váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme OBSLUHU CNC – a pozor! Nabízíme i možnost ubytování!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na CNC soustruhu nebo frézce
  • obrábění dle výkresové dokumentace
  • upínání a výměna obrobku
  • kontrola kusu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • znalost výkresové dokumentace
  • zkušenosti s prací na CNC frézce nebo soustruhu
  • zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • podporu ubytování
  • 25 dní volna
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Zruč nad Sázavou