INŽENÝR VÝROBY (50-70.000 Kč)

50000 - 70000 Kč

Máš rád velké výzvy? Domluvíš se bez problémů anglicky? Super! Hledáme šikovné absolventy i ostřílené profíky, kteří nám pomůžou rozjet výrobu o 200 strojích. Pokud rád cestuješ a poznáváš nová místa, tak my ti dopřejeme zaučení v zahraničí. Neváhej a pošli nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Dohled nad instalací a zavedením strojů ve výrobě
  • Rozjezd výroby
  • Dohled nad dodržováním postupů při výrobě
  • Kontrola materiálů
  • Zácvik v zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • Výhodou znalost CNC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Přístup ke špičkovým technologiím
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Zaškolení v zahraniční společnosti
  • Možnost podílet se na rozjezdu společnosti
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY

  • Datum nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okres Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!