PROCESNÍ INŽENÝR - SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste srdcem strojař/strojařka a domluvíte se bez problému anglicky? Orientujete se v základu v technologii broušení a máte zájem se dále rozvíjet? Výborně! Mezinárodní společnost s nejmodernějšími technologiemi a lidským přístupem hledá nyní posilu do svého týmu! Jste to právě Vy? Pojďme to zjistit.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • technologická příprava procesů broušení
  • zavádění nových technologií do výroby
  • optimalizace výroby již zavedených výrobků
  • úzká spolupráce s oddělením kvality

Co požadujeme?

  • vzdělání strojírenského zaměření
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní znalost AJ
  • orientace v oblasti technologie broušení
  • samostatnost a proaktivita

Co nabízíme?

  • vlastní rozvoj v mezinárodní firmě se silným postavením na trhu
  • skvělá parta na pracovišti
  • aktivní užívání AJ a občasné cestování
  • flexibilní pracovní doba
  • služební notebook i telefon
  • podpora dalšího vzdělávání
  • 25 dní dovolené a 3 dny navíc na regeneraci
  • příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: okolí Zábřehu na Moravě