OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER/KA S AJ NEBO NJ

Jste samostatný/á a spolehlivá osoba, která miluje cestování a chce využívat cizí jazyky? Máte obchodního ducha do kterého se mísí i část marketingu? Chcete spojit práci s tím, co vás baví? Máte jedinečnou šanci získat práci snů, proto neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER S AJ NEBO NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávají a akvizice nových zákazníků
  • podílení se na rozvoji obchodu
  • propagace firmy (web, marketing, výstavy..)
  • kooperace s vedením společnosti
  • cca. 1x týdně služební cesta (Evropa)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického NEBO německého jazyka
  • ochotu cestovat
  • silné organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, důslednost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
  • možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
  • firemní automobil
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko