PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH STAVEB

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání stavebního zaměření a ve své praxi se nejvíce "našli" u projektování dopravních staveb? Případně jste, nebo brzy budete, vysokoškolský absolvent a rádi byste si po škole našli své první smysluplné pracovní uplatnění? Chcete se vyvíjet v týmu zkušených nadšenců v tomto jedinečném oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat! Ryze česká společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH STAVEB - MOŽNO I ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Projektování stavebních projektů v oblasti dopravních staveb
  • Vedení příslušné projektové a technické dokumentace
  • Inženýrská činnost (jednání s orgány státní správy, vyřízení ohlášení stavby, vyřízení stavebního povolení atd.)
  • Spolupráce se stavbyvedoucími při realizaci projektu

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání, avšak s odpovídající praxí, nebo vysokoškolské vzdělání i bez praxe
  • Znalosti, a ideálně i zálibu, v projektování dopravních staveb (AutoCAD, výhodou je, když jste se setkali i s programy RailCAD a Civil3D)
  • Týmového hráče, ale když bude třeba, tak i někoho, kdo je schopen pracovat zcela samostatně
  • Chuť odborně růst

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Pracovní kolektiv, kde se z kolegů stávají přátelé
  • Voňavé kafe po ránu - pro pohodový den :O)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!