ZKUŠENÝ CNC FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

28000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte praxi v CNC obrábění a chcete pracovat v moderním prostředí, na nových strojích a za adekvátní odměnu? Tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte a vše spolu proberme.

Pracovní náplň

  • Samostatné zpracování zakázky
  • Nastavení stroje dle technické dokumentace
  • Korekce programu
  • Tvorba programu – dle zkušeností
  • Průběžná i závěrečná kontrola dílů
  • Kusová výroba

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve strojírenství nebo v technickém oboru
  • Praxi s obsluhou a nastavením CNC frézky
  • Zkušenost s programem Heidenhain výhodou
  • Výbornou nalost čtení výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 12-ti hodinových směnách

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnání do kmene
  • Nástup možný ihned
  • Místo: v okolí Ústí nad Orlicí