ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ (25 – 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenost se seřizováním CNC strojů? Jste technicky zaměření a hledáte zajímavou práci blízko svého bydliště? Chcete pracovat ve společnosti s přátelským prostředím? Pak je tato pozice určena právě Vám! Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu stabilní společnosti, která nyní hledá do svých řad posilu na pozici: ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ (25 – 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba a seřizování výrobních CNC strojů
  • Práce v programu Fanuc nebo Heidenhain
  • Zpracování související administrativní agendy
  • Spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti se seřizováním CNC strojů ve výrobě
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost a technické dovednosti
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční hodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • Akce pro zaměstnance
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí moderní výrobní společnosti
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Uherské Hradiště