MANAŽER TÝMU VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

Je vaší silnou stránkou vést tým lidí? Jste organizačně schopný/á, rád/a motivujete podřízené k lepším výkonům a umíte si udržet fajn náladu po celý den? Skvěle, zašlete nám váš životopis a získejte skvělou pracovní příležitost!

Pracovní náplň

  • koordinace svěřeného týmu
  • motivace a podpora pracovníků
  • zodpovědnost za plnění plánů
  • orientace ve výrobních a logistických procesech

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí
  • uživatelskou znalost MS Office
  • týmového hráče, který bude autoritou pro kolektiv

Co nabízíme?

  • práci na JEDNU směnu
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • dovolenou navíc nad rámec zákoníku práce
  • zajímavé příspěvky
  • férové finanční ohodnocení

  • místo pracoviště: v blízkosti Plzně