SERVISNÍ TECHNIK S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu bez víkendů a k tomu dobrý plat? Máte skvělou angličtinu a nevadí Vám i občasné cestování? Hydraulika je pro Vás víc jak prázdné slovo? Pak mi zavolejte nebo pošlete životopis a otevřete tím dveře novým možnostem!

Pracovní náplň

  • Servisní činnost a diagnostika technického stavu hydraulických prvků
  • Oprava, uvádění do provozu, testování hydraulických prvků v dílně v Brně i u koncových zákazníků - jak v ČR, tak v zahraničí
  • Praktická školení koncových uživatelů
  • Montážní a zámečnické práce související s realizací servisní činnosti

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Vzdělání ve strojním nebo elektro oboru
  • Praxe v oboru hydraulika
  • Znalost strojírenských technologií
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Flexibilita, manuální zručnost, důslednost

Co nabízíme?

  • Po zkušební době automobil
  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program MultiSport