TECHNOLOG JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

Máš zájem o rozvoj v mezinárodní strojírenské společnosti? Jsi technicky orientovaný/á a domluvíš se anglicky? Vše potřebné tě naučíme, stačí jen Tvůj zájem o oblast technologie, která zahrnuje i programování lisů, optimalizaci procesů a komunikaci se zákazníky a ostatními odděleními. Neváhej a pošli mi svůj životopis v české a anglické formě ještě dnes :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení zlepšování kvality, produktivity a efektivity procesů
  • řešení technologických problémů
  • realizace testů u nových projektů a náběhů výroby - komunikace se zákazníky
  • zajištění správného fungování lisů, forem, robotů - společně s údržbou
  • programování robotů
  • optimalizace výrobních procesů z pohledu BOZP a ergonomie

Co požadujeme?

  • vzdělání TECHNICKÉHO směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxe s programováním lisů, robotů a PLC výhodou
  • znalost technologií vstřikování plastů výhodou
  • vyhláška 50/78 sb. výhodou
  • zájem o vlastní rozvoj a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci v prosperující výrobní firmě
  • pohodové pracovní prostředí s fajn šéfem
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na dopravu
  • další odborné vzdělávání
  • jazykové kurzy na pracovišti

  • místo výkonu práce: okolí Mohelnice