PARŤÁCI DO ADMINISTRATIVY(25 - 30 000 Kč)

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Nadnárodní firma ti pomůže nastartovat kariéru po škole či po mateřské! Hledáme šikovné lidi, kteří se nebojí administrativní práce. V moderním prostředí v centru Ostravy budeš zadávat data z faktur a komunikovat s partnery v německém jazyce. Proč k nám? Máme pro tebe nachystané velké množství benefitů! Firemní školka s dotací a Home office čeká na tebe! Chceš se přestěhovat blíž k nám, třeba i s kámoškou či partnerem? I to umíme podpořit! PARŤÁCI DO ADMINISTRATIVY (25 - 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní činnost v účetním
  • vkládání dat z faktur do interního systému SAP
  • vedení příslušné evidence
  • kontrola správnosti faktur
  • emailová nebo telefonická komunikace s obchodními partnery

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • znalost němčiny minimálně na mírně pokročilé úrovni (komunikace s obchodními partnery emailem a telefonicky)
  • výhodou základní ekonomické znalosti (faktury, emailová korespondence)

Co nabízíme?

  • Možnost práce i pro absolventy a maminky s malými dětmi
  • Flexibilní pracovní dobu, Home office i více jak 3 dny v týdnu pokud budeš šikovný/á
  • příspěvek na stěhování až 50000Kč
  • příspěvky na školku, penzijko/životko, stravování, jazykové kurzy, kulturu a sport jsou samozřejmostí

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!