KONSTRUKTÉR JUNIOR

27000 - 30000 Kč

Hledáš práci v Plzni a rád bys získal cennou zkušenost jako Konstruktér? Angličtina nebo němčina ti není cizí? Tak prima, je tu skvělá příležitost pro tebe!

Hledáte pozici konstruktéra? Výborná volba, můžete se podílet na vývoji skvělých produktů.

Pracovní náplň

  • konstrukce ve 3D programu
  • práce v týmu
  • komunikace v angličtině nebo němčině s mateřskou společností
  • chuť účastnit se občasných služebních cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost konstrukčního programu
  • znalost angličtiny nebo němčiny

Co nabízíme?

  • zkrácený pracovní fond
  • 25 dní dovolené
  • prémie
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • přátelské a moderní prostředí
  • vysoký příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.