TECHNOLOG S CAD/CAM

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s určováním technologických postupů a patřičné vzdělání v daném oboru? Jste komunikativní osobnost, která sleduje nové technologické možnosti a je schopna aktivně navrhovat postupy? Zašlete nám váš životopis! Rodinná výrobní společnost se sídlem v Brně hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG S CAD/CAM (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby
  • Organizace vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce, technologičnosti konstrukce
  • Zajišťování časového měření
  • Ověřování nových postupů výroby
  • Spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání na úrovni SŠ/VŠ
  • Znalost programovacího jazyka FANUC
  • Znalost CAD/CAM SW, WorkNC na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Finanční příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.