IT SPECIALISTA - SW/HW (33-43.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Rozšiřujeme tým o ajťáka. Úspěšná stabilní firma, řada výhod a bonusů, pružná pracovní doba. Hledáte novou příležitost? Chcete se dále učit a rozvíjet? Pak se budu těšit na váš životopis!

Pracovní náplň

  • Správa hardware
  • Instalace a konfigurace serverů
  • Instalace a konfigurace klientských stanic
  • Údržba Active Directory
  • Údržba speciálních aplikací
  • Práce s MS servery

Co požadujeme?

  • Praxi v oboru
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochota učit se novým věcem a dále se rozvíjet

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní rozvoj
  • Příspěvky na volnočasové aktivity, vzdělávání,...
  • Nadstandardní finanční ohodnocení se zajímavými prémiemi a bonusy

  • Místo výkonu práce: Zábřeh