PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU

Neaktivní nabídka

až 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Jste aktivním člověkem, který má smysl pro pořádek a nebojí se manuální práce? Chcete získat zaměstnání s pevným rozvrhem směn a ve stabilním přátelském kolektivu? Máte pracovní zkušenosti s prací ve skladu? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Udělejte ten správný první krok k cestě za novou příležitostí! PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU (25 - 27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Celková manipulace se zbožím v prostředí skladu
  • Příjem zboží, příprava a výdej zboží
  • Vedení dokumentů o skladovaných položkách
  • Provádění inventur
  • Úklid pracovního prostředí

Co požadujeme?

  • ÚSO/SO vzdělání
  • Velice dobrý zdravotní stav
  • Praktické zkušenosti z obdobné pozice
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Stabilní rozvrh směn
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Firemní výrobky denně zdarma

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno