DISPONENT LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte (postačí i krátké) pracovní zkušenosti z pozice v logistice a cítíte se v této profesi jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí úspěšné nadnárodní firmy a společně s ní růst? Pak je to jednoduché, zašlete nám svůj životopis! :) Hledá se: DISPONENT LOGISTIKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění optimálního toku materiálu a výrobku (dodavatel►sklad►výroba►sklad►zákazník)
  • Spolupráce při návrhu výrobní a distribuční strategie a při zavádění nových logistických procesů
  • Optimalizace skladování
  • 100% servis při řešení reklamací
  • Komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo ideálně vyšší, vzdělání
  • Praxi v logistickém oddělení výrobní společnosti (například z pozice logistika, plánovače výroby, pracovníka expedice apod.)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Analytické smýšlení a životní nadhled

Co nabízíme?

  • Věříme, že motivující nástupní mzdové ohodnocení
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Pohodové a usměvavé kolegy :O)

  • místo výkonu práce: 20 minut z Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!