STROJNÍ DESIGNER – JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte vystudovanou SŠ/VŠ ve strojírenství a nevíte, kde začít? Chcete nasbírat nové zkušenosti a pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě neváhejte a pošlete nám svůj životopis, hledáme přímo vás! Rozrůstající se stabilní česká firma, která je celosvětově uznávaným dodavatelem specializovaných zařízení, hledá posilu na pozici: STROJNÍ DESIGNER – JUNIOR (25 – 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba návrhů a výkresů pro zakázkovou malovýrobu v 3D CAD
  • Práce v moderních systémech (Inventor, Karat)
  • Spolupráce při vývoji nových firemních produktů
  • Návrhy mechanických částí výrobků
  • Spolupráce při tvorbě produktových katalogů
  • Asistence při tvorbě technologické dokumentace pro výrobu
  • Komunikace s dodavateli v rámci řešení technických záležitostí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – obor strojírenství
  • Dobré technické myšlení
  • Znalost programu Autodesk Inventor
  • Angličtina – na úrovni porozumění technické dokumentace
  • Trpělivost a ochotu učit se nové věci
  • Samostatnost, pracovitost a komunikativnost
  • Trestní bezúhonnost a řidičský průkaz sk. B
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Co nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Kreativní a různorodou náplň práce
  • Motivující mzdové ohodnocení (roční odměny a odměny za projekty)
  • Odborný rozvoj ve firmě se stabilním postavením na trhu
  • Možnost seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Odborné zaškolení mentorem

  • Místo výkonu práce: okres Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel