ELEKTROÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti? Zvládáte servis výrobních strojů a vlastníte elektro vyhlášku? Tak reagujte na nabídku a vše spolu probereme.

Pracovní náplň

  • Práce při opravách a údržbě elektrických strojů a zařízení
  • Dodržování pravidelného plánu údržby
  • Zajištění havarijní údržby a plynulého provozu výroby
  • Poskytování technické podpory
  • Místo: Hrádek nad Nisou

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi s opravou a údržbou výrobních strojů a zařízení
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci a schématech
  • Technickou zdatnost, samostatnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (krátký, dlouhý týden)
  • Znalost hydrauliky výhodou

Co nabízíme?

  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dětský tábor a podpora rodinného života a volného času
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • Příspěvek na dopravu
  • Svoz z Liberce

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.